Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

GRZEGORZ KLOC - ROCK & GOSPEL - koncert przedświąteczny

 Zamość

 Zamojski Dom Kultury
 ul. Partyzantów 13

  08.12.2018

 18:00

 Ceny biletów

 35 zł

Grzegorz Kloc jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich muzyków chrześcijańskich, artystą śpiewającym piosenki z przesłaniem.
Styl muzyczny, w którym wokalista porusza się określa mianem rock&gospel.

W Zamościu Grzegorz wystąpi ze swoim zespołem oraz chórkiem, nie zabraknie ciekawych duetów.

Zapowiada się koncert familijny, dla ludzi w różnym wieku. Będzie też akcent Świąteczny! Zapraszamy!

Grzegorz Kloc to wokalista, gitarzysta, kompozytor, producent muzyczny. Współpracował między innymi z formacjami Sixteen, Daab i DeMono, a także Natalią Kukulską, Natalią Niemen, Marylą Rodowicz, Ryszardem Rynkowskim, Beatą Bednarz czy Anita Lipnicką. Jako wokalista Seventeen grywał trasy Lata z Radiem, a jego utwory doszły do czołówki listy Radia Zet.

Obecna twórczość Grzegorza dostępna jest na i Tunes i Spotify.
Na swoim koncie ma 4 solowe albumy, czyli „Na skrzydłach miłości”, „Powrót Łazarza” i „Idę po wodzie” i „Eksplozja” oraz setki koncertów zagranych w Polsce i poza granicami kraju. Często grywa koncerty w klubie Stodoła w Warszawie, a także dużo plenerów latem. Koncerty Grzegorza są żywiołowe i są jego mocną stroną.

W dniu koncertu cena biletu wynosi 35zł.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Wybierz sektor z planu sali

sektor