Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

CUDOWNA TERAPIA

Komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy ci, którzy są, byli lub planują  „istnienie we dwoje”.

Obsada wymiennie:
Dominika Ostałowska / Olga Bończyk
Dariusz Kordek
Artur Pontek

reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz
scenografia i kostiumy: Dorota Kalitowicz
przekład: Marek Szalsza
muzyka: Krzysztof Matysiak

Terapia – to oddziaływanie na człowieka za pomocą leków lub bez użycia farmaceutyków w celu przywracania zdrowia fizycznego lub psychicznego.
Szanowni Państwo, wyrzucamy tabletki, syropy i maści, a w zamian aplikujemy Wam troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację.

ZAMIAST DO GABINETU – ZAPRASZAMY NA SPEKTAKL !!!

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
12 kwietnia 19:00 Zamość, Zamojski Dom Kultury
BILETY

KONCERT Z OKAZJI DNIA KOBIET

Serdecznie zapraszamy na koncert z okazji Dnia Kobiet 
Wystąpią: Zespół Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna" oraz zespół Show Men z Szopinka 
Tradycyjnie w holu mnóstwo atrakcji dla Pań.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
09 marca 17:00 Zamość, Zamojski Dom Kultury
brak biletów

MAYDAY 2

TO KONTYNUACJA „MAYDAY” - WIELOBARWNEJ HISTORII SYMPATYCZNEGO TAKSÓWKARZA, KTÓRY ZAPLANOWAŁ SOBIE 2 CIEPŁE DOMY Z PIĘKNYMI ŻONAMI. SZCZĘŚLIWIE UDAJE MU SIĘ PROWADZIĆ PODWÓJNĄ GRĘ DO MOMENTU, KIEDY JEGO DORASTAJĄCE DZIECI DOWIADUJĄ SIĘ O SOBIE W INTERNECIE.  OCZYWIŚCIE CIEKAWOŚĆ, ORAZ DZIWNE ZBIEGI OKOLICZNOŚCI POWODUJĄ CHĘĆ SPOTKANIA MŁODZIEŻY, W WYNIKU CZEGO GŁÓWNY BOHATER TRACI RÓWNOWAGĘ, A HISTORIA NABIERA MAKSIMUM HUMORU! FANTASTYCZNA GRA AKTORSKA ORAZ DOPRECYZOWANA TREŚĆ BAWI DO GRANIC MOŻLIWOŚCI PRZEZ 120 MINUT. WIDOWNIA PĘKA W SZWACH, BRZUCHY ZE ŚMIECHU AŻ W POWIETRZU …? JUŻ WYBUCHŁA – BOMBA ENDORFIN…!!! NAJZABAWNIEJSZA KOMEDIA ŚWIATA!!! I NAZWISKA, KTÓRYCH NIE TRZEBA PRZEDSTAWIAĆ :

Marek Włodarczyk / Marek Siudym, Michał Koterski / Bartosz Żukowski ,

 Mariusz Krzemiński / Michał Milowicz, Marcin Mroczek / Mateusz Łapka,

Anna Gzyra/Katarzyna Cichopek, Kamila Polak/Aneta Zając,

Daria Krzyżaniak

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
31 marca 16:00 Zamość, Zamojski Dom Kultury
BILETY

OPERETKA NA WESOŁO

Wydarzenie, które pragniemy Państwu zaprezentować, to magiczna podróż do świata operetki, tańca i humoru. To przygoda, która otwiera przed widownią nieznane horyzonty teatru i sceny. Wraz z artystami  uciekniemy w głąb estrady, poznamy  tajniki teatru muzycznego, a to wszystko dzięki światowym przebojom operetkowym i musicalowym. W tę niezapomnianą podróż  zabiorą Państwa sopran,głowna solistka Teatru Muzycznego Castello - Naira Ayvazyan oraz tenor, reżyser, aktor i dyrektor Teatru Muzycznego Castello- Tomasz Białek. Towrzyszyć im na scenie będzią dwie party taneczne Teatru Muzycznego Castello. Koncert poprowadzi dla Państwa duet konferansjerów Barbara Pakura-Brzoska i Jarosław Tyran. Będą oni czuwać nad przebiegiem koncertu oraz z  dowcipem i smakiem przyblizą widzom zabawne anegdoty i fakty ze świata operetki. Prowadzący zaproszą również widzów do aktywnego udziału w wydarzeniu i wspólnej zabawy.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
23 marca 18:00 Zamość, Zamojski Dom Kultury
BILETY

Ostra Jazda - spektakl Teatru Komedia w gwiazdorskiej obsadzie

OSTRA JAZDA
Norm Foster

Reżyseria:
Mirosław Połatyński

Obsada wymienna:
Julia Kamińska/Marta Wierzbicka 
Katarzyna Żak/Magdalena Wójcik
Mirosław Baka
Jan Jankowski/Adam Hutyra 
Przemysław Sadowski

Co się dzieje kiedy tracimy pracę? Szukamy nowej! Ale droga, którą przemierzamy, aby zdobyć wymarzone stanowisko może być długa i wyboista, a i poszukiwania mozolne. Co robią bohaterowie „Ostrej jazdy”, którzy z dnia na dzień utracili pracę? Postanawiają iść na skróty. Nie chcą walczyć o nową posadę i czekać miesiącami na zatrudnienie. Sami wymyślają sobie zajęcie! Wpadają na karkołomny i dosyć niebezpieczny pomysł – postanawiają zrealizować… film erotyczny. Wszystko wydaje się proste: trzeba tylko zatrudnić odpowiednich „aktorów” i ruszyć z produkcją, która przysporzy im mnóstwo pieniędzy! Wszystko zaplanowane
jest w szczegółach…ale jak to w farsach bywa, sytuacja szybko wymyka się spod kontroli i bardzo komplikuje. A to z kolei powoduje mnóstwo śmiesznych sytuacji i zabawę aż do łez.

Spektakl Teatru Komedia z Warszawy.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
26 lutego 18:00 Zamość, Zamojski Dom Kultury
BILETY

TENORZY

Tenorzy, to artyści młodego pokolenia. Artyści występujący na największych scenach operowych i operetkowych Polski i Europy, którzy obdarzeni są wspaniałą barwą głosu, która jest uwielbiana przez wszystkich melomanów na świecie. Przeniosą oni Państwa do zaczarowanego świata opery, operetki i musicalu. Usłyszą Państwo przepiękne arie operetkowe, pieśni neapolitańskie i musicalowe oraz największe hity rangi światowej. Tenorom towarzyszy kameralny Zespół Straussowski, występujący na co dzień na największych estradach Polski i Europy. Usłyszycie m.in. Brunetki blondynki, Wielka sława to żart... czy O sole mio...A to wszystko podane na najwyższym poziomie, z krztą dobrego humoru. Tego nie można przegapić.

 

Wystąpią:

Kamil Roch Karolczuk

Aleksander Kruczek

Michał Borkowski

Kameralny Zespół Straussowski

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
13 kwietnia 18:00 Zamość, Zamojski Dom Kultury
BILETY