Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

CHAMPIONS OF ILLUSION

Po premierze obydwu części filmu Iluzja i programach typu "Mam Talent" występy iluzjonistów stały się jedną z najpopularniejszych w ostatnim czasie form rozrywki. Odwiedzają nasz kraj największe gwiazdy światowej iluzji, a bilety na te spektakle rozchodzą się jak przysłowiowe świeże bułeczki.

Dlatego też postanowiliśmy zaprosić ich też do Zamościa, na scenę Zamojskiego Domu Kultury ,

gdzie wystąpią ze swoim niesamowitym show już 12 października 2019 o godz. 18.00  !!!

 "CHAMPIONS OF ILLUSION" jest to dwugodzinna interaktywna gala, zarówno dla dorosłych jak i dzieci, w której czynnie uczestniczy razem z naszymi gwiazdami, zgromadzona na widowni publiczność. Triki i sztuczki widziane dotąd tylko w telewizji, będą dosłownie na wyciągnięcie ręki. Bilety na to niesamowite show na pewno będą przyjemnym i nietuzinkowym prezentem dla dzieci, pracowników czy przyjaciół.

Zapraszamy wszystkich od lat 3 do 103!!!

 

Przenieśmy się razem do Krainy Czarów !!!

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
12 października 18:00 Zamość, Zamojski Dom Kultury
BILETY

INNY ŚWIAT

Monodram Inny Świat na podstawie tekstu Herlinga-Grudzińskiego - to przejmująca teatralna opowieść głównego bohatera, relacja z jego przeżyć i dramatycznych doświadczeń, które skłaniają do postawienia pytań: czym jest totalitaryzm; kiedy łamana jest granica człowieczeństwa; do jakiego stopnia można zatracić wartości, których trzymamy się w życiu.

RAFAŁ SADOWSKI – wykonanie oraz adaptacja sceniczna, reżyseria, scenografia, układ muzyczny.

Aktor występował w wielu spektaklach Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie (obecnie w „Chorym z urojenia”) w dorobku ma role w filmie – min. w filmie Katyń , Czas honoru.

Robert Turlej – adaptacja literacka.

 

Spektakl jest prezentowany w ramach Krakowskiego Salonu Poezji w Zamościu.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
06 września 12:00 Zamość, Zamojski Dom Kultury
BILETY

OPERETKOWA PETARDA PRZEBOJÓW

OPERETKOWA PETARDA PRZEBOJÓW odbywa się w całej Polsce oraz Europie. Za sprawą wspaniałych artystów przeniosą się Państwo do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków...

Usłyszycie Państwo najpiękniejsze i najznakomitsze melodie muzycznego króla walca Johanna Straussa jak również Emmericha Kalmana, Franza Lehara, Paula Abrahama. Zabrzmią duety wszech czasów: "Usta milczą, dusza śpiewa" "Co się dzieje, oszaleję", "W rytm walczyka", "Myszko, to była piękna noc", wspaniałe arie: "Aria ze śmiechem", popisowe utwory instrumentalne, jak i piosenki z repertuaru Jana Kiepury: "Brunetki, blondynki" oraz duety musicalowe, a to wszystko podane na najwyższym poziomie. Gala cieszy się wielkim powodzeniem i uznaniem, za sprawą porywających solistów, Joanny Wojtaszewskiej oraz Kamila Rocha Karolczuka, ich poruszającej i subtelnej gry scenicznej, fantastycznego kontaktu z publicznością oraz wdzięku i uroku osobistego a do tego niesamowitej wrażliwości oraz muzykalności. Repertuar zaczerpnięty z najbardziej znanych i lubianych Operetek oraz Musicali, takich, jak: "Zemsta Nietoperza", "Księżniczka Czardasza", "Wesoła Wdówka", "Baron Cygański", "Wiedeńska krew", "My Fair Lady" czy "Upiór w Operze". Śpiewakom towarzyszą wspaniali Kameraliści Zespołu Straussowskiego, składający się z wybitnie uzdolnionych artystów nowego pokolenia muzycznego oraz porywający soliści baletu.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
21 września 18:00 Zamość, Zamojski Dom Kultury
BILETY

PARANIENORMALNI

Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie?
Jak zwykle niezawodni PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości – humorem! Czasami nie bywa różowo, a życie to nie bajka, ale zawsze pomoże nam poczucie humoru.
Jest cudownym lekarstwem na codzienność, rutynę i inne nieszczęścia.

PARANIENORMALNI w swoim najnowszym programie żartują ze spraw codziennych, relacji międzyludzkich, kwestii damsko-męskich i roli mediów w naszym życiu.
A wszystko to z właściwą sobie lekkością. Z humorem trzeba żyć! - oto recepta na szczęśliwe, udane życie. Doktor Prozak wypisze ją każdemu :) Nowe skecze, nowe sytuacje, nowi bohaterowie, ale także znane postaci wykreowane przez Paranienormalnych w nowej i odświeżonej odsłonie. Dwie godziny najlepszego lekarstwa - niezwykły kontakt z publicznością, lekkość i energia, której nie można się oprzeć. Tego możecie się spodziewać. Obiecujemy, że uśmiech nie będzie schodził Wam z twarzy, a uśmiech to krzywa, która prostuje wszystko. 

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
07 grudnia 16:00 Zamość, Zamojski Dom Kultury
BILETY

SERCA NA ODWYKU

SERCA NA ODWYKU – to broadwayowski hit komediowy, napisany przez autora scenariusza niezapomnianego filmu Tootsie z Dustinem Hofmanem.  

SERCA NA ODWYKU – to komedia, w której bohaterowie w przezabawny sposób udowadniają, że na miłość nigdy nie jest za późno, że zawsze warto dać życiu szansę na szczęście! Wystarczy pokonać stereotypy lub spróbować niekonwencjonalnych metod...  

SERCA NA ODWYKU – to komedia, która poruszając powikłane relacje damsko-męskie, obfituje w niebywale śmieszne sytuacje i dialogi. Aktorzy tego spektaklu to genialni artyści komediowi, grający w wielu hitach teatralnych i filmowych.

SERCA NA ODWYKU – to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie i komedia, która bawi widza do łez!

występują:
Cezary Żak, Katarzyna Żak, Hanna Śleszyńska, Michał Piela

głos: Piotr Machalica 

przekład: Bożena Sławińska
reżyseria: Cezary Żak
scenografia: Marcelina Początek-Kunikowska
kostiumy: Sylwester Krupiński

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
16 listopada 16:30 Zamość, Zamojski Dom Kultury
BILETY
16 listopada 19:30 Zamość, Zamojski Dom Kultury
BILETY

Stare Dobre Małżeństwo

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.

Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
13 października 18:00 Zamość, Zamojski Dom Kultury
brak biletów

THE KLENCZON EXPERIENCE

Koncert The Klenczon Experience – ponadczasowe piosenki Krzysztofa Klenczona

(Biały krzyż, My z XX wieku, Wrócimy na jeziora, Kwiaty we włosach i wiele innych)

 

Wykonawcy:

Wojciech Hoffman (Turbo, ex - Czerwone Gitary) - gitary i śpiew

Arek Malinowski (ex – Czerwone Gitary) - gitara basowa i śpiew

Mariusz Bobkowski (Turbo) - perkusja i śpiew

Dominik Paszkit - gitara i śpiew

 

Wojciech Hoffmann: W trakcie dwugodzinnych koncertów będzie prezentowana twórczość KLENCZONA z różnych etapów jego działalności. W repertuarze znajdują się piosenki z okresu CZERWONYCH GITAR jak i TRZECH KORON, sięgneliśmy również do niektórych utworów z jego solowej amerykańskiej produkcji. Moje duchowe powiązanie z KRZYSZTOFEM jest tym większe, że grałem przez trzy lata w CZERWONYCH GITARACH na jego pozycji i jestem w posiadaniu gitar, na jakich KLENCZON grał w CG. Większość programu bedzie wykonywana na autentycznej gitarze z roku 1961 ZENON Audition, na której KRZYSIEK grał w CG i którą specjalnie zakupiłem na ten cel. Brzmienie tego instrumentu jest do dzisiaj bardzo charakterystyczne i odzwierciedla charakter muzyki CZERWONYCH GITAR z lat sześćdziesiatych.

 

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
08 września 19:00 Zamość, Zamojski Dom Kultury
BILETY