Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

JASKINIOWCY

"Jaskiniowcy" to najnowszy spektakl Teatru Rębacz, autorstwa i reżyserii Marka Rębacza - autora takich hitów jak "Atrakcyjny pozna panią", "Dwie morgi utrapienia" oraz "Basia sama w domu".

 Tropikalna wyspa, jak sto pięćdziesiąt milionów lat temu... wszystko się zgadza. Idealne miejsce na luksusowy wypoczynek Rodaków. A wśród nich są przecież przedstawiciele różnych środowisk i zawodów. Zwolennicy różnych (i różniących nas) opcji politycznych. Fanatycy nieograniczonej integracji z Europą oraz jej antagoniści. Admiratorzy szerokiego otwarcia granic dla imigracji i jego przeciwnicy. Przedstawiciele obu znanych nam płci oraz tych, które dopiero się tworzą. Są ludzie wykształceni i ci, dla których popularne wulgaryzmy stały się częścią ich codziennego języka. Tacy, którzy "dadzą się pokroić" za wolne sądy i marsze równości i tacy, którym bliższe wartości narodowe. 

 I tu zaczyna się nasza teatralna historia - grupa turystów przypływa na tropikalną wyspę, by spędzić na niej wakacje życia. Mimo bajkowej scenerii tropikalnej wyspy i czasu relaksu, okazuje się, że nie są zdolni do zasypania podziałów, które ich dzielą, do życia w zgodzie i miłości, do przestrzegania zasad określanych mianem "moralności". Nawet tam potrafią przenieść spory, kłótnie i rozróby. Po raz kolejny doświadczamy, że nasze narodowe, odwieczne wady ciągle uwierają... 

 Niektórym z Was nasz spektakl może wydać się kontrowersyjny. Innych nieco urazi. Kolejnych zaboli. Ale my nie jesteśmy od "głaskania", bo Widz to nie jest puchate zwierzątko na kolanach. Widz to nasz partner w rozmowie, a to, co ogląda, to komedia, nie pusta farsa, gdzie dowcip polega na pomyłkach, przewracankach, popychankach i koziołkach-fikołkach. A komedia zawsze niesie ze sobą pewne treści i przekaz, nad którym czasem warto chwilkę się pochylić, by - udając się choćby na wymarzony urlop - prezentować się godnie, jak na Polaka przystało, a w codziennym życiu - gdy mijamy się na ulicy, w sklepie, stoimy w korku na światłach - umieć się do siebie uśmiechnąć i uszanować różnicę poglądów i wzajemnie zrozumieć.

 OBSADA (wymiennie):

Ryczard: Waldemar Obłoza / Lech Dyblik / Mirosław Zbrojewicz

Tarzan: Tomasz Ciachorowski / Dawid Czupryński

Rezydent: Sławomir Pacek

Iwonka: Katarzyna Grabowska / Klaudia Kuchtyk

Jadzia: Marta Chodorowska / Aleksandra Nieśpielak

Tajemniczy: Lech Dyblik / Marek Rębacz

 

Scenariusz i reżyseria: Marek Rębacz 

Produkcja i organizacja spektaklu: Piotr Rębacz oraz Katarzyna Rębacz

Czas trwania spektaklu: 95 minut (jeden akt, bez przerwy) 

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
24 lutego 16:30 Zamość, Zamojski Dom Kultury
BILETY
24 lutego 19:00 Zamość, Zamojski Dom Kultury
BILETY

KARNAWAŁOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW

Fantastyczna zabawa z zespołem muzycznym.

Nagroda dla najfajniej przebranej rodziny!

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
10 lutego 16:00 Zamość, Zamojski Dom Kultury
BILETY

KONCERT NOWOROCZNY - ZPiT ZAMOJSZCZYZNA

Zapraszamy na Koncert Noworoczny

z Zespołem Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna”.

Gościnnie wystąpi Grupa Folkowa "Gościniec" z Glasgow.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
20 stycznia 17:00 Zamość, Zamojski Dom Kultury
brak biletów
01 lutego 18:00 Zamość, Zamojski Dom Kultury
brak biletów

Miłość w Paryżu

Koncert walentynkowy „Miłość w Paryżu”

 Dorota Lanton z towarzyszeniem zespołu Marka Stefankiewicza

i udziałem Bogusława Nowickiego.

 Najpiękniejsze francuskie piosenki o miłości

z repertuaru Edith Piaf, Juliette Gréco, Carli Bruni, Jacquesa Brela, Yves Montanda, Joe Dassina  i Paris Combo.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
09 lutego 18:00 Zamość, Zamojski Dom Kultury
BILETY

OPERETKA NA WESOŁO

Wydarzenie, które pragniemy Państwu zaprezentować, to magiczna podróż do świata operetki, tańca i humoru. To przygoda, która otwiera przed widownią nieznane horyzonty teatru i sceny. Wraz z artystami  uciekniemy w głąb estrady, poznamy  tajniki teatru muzycznego, a to wszystko dzięki światowym przebojom operetkowym i musicalowym. W tę niezapomnianą podróż  zabiorą Państwa sopran,głowna solistka Teatru Muzycznego Castello - Naira Ayvazyan oraz tenor, reżyser, aktor i dyrektor Teatru Muzycznego Castello- Tomasz Białek. Towrzyszyć im na scenie będzią dwie party taneczne Teatru Muzycznego Castello. Koncert poprowadzi dla Państwa duet konferansjerów Barbara Pakura-Brzoska i Jarosław Tyran. Będą oni czuwać nad przebiegiem koncertu oraz z  dowcipem i smakiem przyblizą widzom zabawne anegdoty i fakty ze świata operetki. Prowadzący zaproszą również widzów do aktywnego udziału w wydarzeniu i wspólnej zabawy.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
23 marca 18:00 Zamość, Zamojski Dom Kultury
BILETY

Ostra Jazda - spektakl Teatru Komedia w gwiazdorskiej obsadzie

OSTRA JAZDA
Norm Foster

Reżyseria:
Mirosław Połatyński

Obsada wymienna:
Julia Kamińska/Marta Wierzbicka 
Katarzyna Żak/Magdalena Wójcik
Mirosław Baka
Jan Jankowski/Adam Hutyra 
Przemysław Sadowski

Co się dzieje kiedy tracimy pracę? Szukamy nowej! Ale droga, którą przemierzamy, aby zdobyć wymarzone stanowisko może być długa i wyboista, a i poszukiwania mozolne. Co robią bohaterowie „Ostrej jazdy”, którzy z dnia na dzień utracili pracę? Postanawiają iść na skróty. Nie chcą walczyć o nową posadę i czekać miesiącami na zatrudnienie. Sami wymyślają sobie zajęcie! Wpadają na karkołomny i dosyć niebezpieczny pomysł – postanawiają zrealizować… film erotyczny. Wszystko wydaje się proste: trzeba tylko zatrudnić odpowiednich „aktorów” i ruszyć z produkcją, która przysporzy im mnóstwo pieniędzy! Wszystko zaplanowane
jest w szczegółach…ale jak to w farsach bywa, sytuacja szybko wymyka się spod kontroli i bardzo komplikuje. A to z kolei powoduje mnóstwo śmiesznych sytuacji i zabawę aż do łez.

Spektakl Teatru Komedia z Warszawy.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
26 lutego 18:00 Zamość, Zamojski Dom Kultury
BILETY

Pikantni

"Pikantni" - komedia obyczajowa Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta.
Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru... Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie... Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują?

Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.
 
Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.

Obsada
Doris – Barbara Kurdej-Szatan
Bea – Anna Mucha
Christoph – Mikołaj Krawczyk/Maurycy Popiel
Alex – Michał Ziembicki

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
26 stycznia 16:00 Zamość, Zamojski Dom Kultury
BILETY
26 stycznia 18:30 Zamość, Zamojski Dom Kultury
BILETY

ROZTAŃCZONE WALENTYNKI DLA PAR I SINGLI

W programie:

- wyjątkowe gry i zabawy,

- smaczny konkurs "Skuś mnie tym co przyniosłeś",

- przyjemna nauka salsy.

Przyspieszymy bicie Twojego serca!

Zagra dj Axel

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
15 lutego 18:00 Zamość, Zamojski Dom Kultury
BILETY

STAND-UP POLSKA - ANTONI SYREK-DĄBROWSKI, PIOTREK SZUMOWSKI

Wystąpią:

Antoni Syrek-Dąbrowski "NORMA"
Próbuję być lepszym człowiekiem, próbuję wstawać rano, próbuję jeść zdrowo... Nie umiem. Stanie się lepszym człowiekiem wymaga wysiłku, a ja nie lubię wysiłku. Więc mój wniosek jest taki: jak byłeś dobrym człowiekiem to bardzo prawdopodobne, że dalej w życiu będziesz dobrym człowiekiem, a jeśli byłeś leniwym dziadem to mamy dużo wspólnego. Ze wstydem zapraszam na występ.


Piotrek Szumowski "Półczłowiek, półgłówek"
To nowy program stand-upowy Piotrka Szumowskiego. Na początku materiał miał nazywać się "Więzień Głupoty" ale wszyscy jego znajomi wyśmiali ten pomysł. W odwecie Piotrek powiedział, że nigdy o nich nie wspomni w opisie do jakiegokolwiek wydarzenia. I słowa dotrzymał. Bohater. Mimo wszystko, przez brak silnego kręgosłupa Piotrek postanowił zmienić tytuł. W międzyczasie grafik dostał zlecenie i stworzył plakat, który niestety nie nadaje się do tej nazwy. Cóż, to nie jest jedyny problem Piotrka. O innych opowiada na scenie. Czyli o tym, jak nie radzi sobie z rozponowalnością, własnym wyglądem, czym jest seks foki i pingwina, dlaczego nie szanuje dziewczynki z zapałkami, jakie ma relacje ze swoim ojcem oraz policją. Porusza również takie tematy, jak polski rap, kluby, internet oraz wiele, wiele innych, o których nie warto pisać.

Do zobaczenia!

Wydarzenie dla osób dorosłych!!!

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
22 stycznia 19:00 Zamość, Zamojski Dom Kultury
BILETY

TENORZY

Tenorzy, to artyści młodego pokolenia. Artyści występujący na największych scenach operowych i operetkowych Polski i Europy, którzy obdarzeni są wspaniałą barwą głosu, która jest uwielbiana przez wszystkich melomanów na świecie. Przeniosą oni Państwa do zaczarowanego świata opery, operetki i musicalu. Usłyszą Państwo przepiękne arie operetkowe, pieśni neapolitańskie i musicalowe oraz największe hity rangi światowej. Tenorom towarzyszy kameralny Zespół Straussowski, występujący na co dzień na największych estradach Polski i Europy. Usłyszycie m.in. Brunetki blondynki, Wielka sława to żart... czy O sole mio...A to wszystko podane na najwyższym poziomie, z krztą dobrego humoru. Tego nie można przegapić.

 

Wystąpią:

Kamil Roch Karolczuk

Aleksander Kruczek

Michał Borkowski

Kameralny Zespół Straussowski

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
13 kwietnia 18:00 Zamość, Zamojski Dom Kultury
BILETY